Bilten Mrrak.info

Mrrak.info je mjesečni informativni bilten Mreže za razvoj regionalnih kapaciteta organizacija civilnoga društva u Istarskoj, Primorsko-goranskoj i Ličko-senjskoj županiji (MRRAK). U biltenu se mogu pronaći osnovne informacije o Programu MRRAK i uslugama koje pružaju organizacije provoditeljice Programa te druge korisne informacije za zainteresirane organizacije civilnogadruštva poput onih o objavljenim natječajima za financiranje aktivnosti, projekata i programa udruga. Bilten izlazi jednom mjesečno.

Ako želite primati tiskani primjerak biltena ili ga želite primati putem elektronske pošte molimo da se javite Udruzi Delta elektronskom poštom na adresu [email protected], pozivom ili faksom na broj 051/337-279 ili sms porukom na broj 091/4825-443. Molimo da u poruci navedete naziv i kontakt podatke (adresa, telefon, e-mail) Vaše organizacije.