01/07/2021

Delta kao mjesto učenja zalaganjem u zajednici

O AKTIVNOSTI

Kvalitetno obrazovanje radnika/ca s mladima preduvjet je ostvarivanja kvalitete u radu s mladima !

Jako smo sretne što Delta uskoro postaje mentorska organizacija za mlade i osobe koje rade s mladima kroz učenje zalaganjem u zajednici! Maša je sudjelovala na trodnevnom treningu za mentore budućih polaznika_ca obrazovanja za rad s mladima, koji će dio svojih vještina i ishoda učenja postizati kroz učenje zalganjem u zajednici. Trening je okupio dvadesetak organizacija mladih i za mlade iz Hrvatske i Slovenije koje su institucije koje nose projekt "Supporting Evidence-based Education of Youth Workers", točnije Institut za društvena istraživanja u ZagrebuSveučilište u Rijeci / University of Rijeka i Univerza v Ljubljani / University of Ljubljana prepoznale kao organizacije koje kvalitetno rade s mladima. 
Kroz tri dana osvrnule smo se na svoju praksu, svoje mentoriranje studenata_ica pedagogije, razmišljale koje aktivnosti možemo ponuditi budućim osobama koje ćemo mentorirati. Također, osvijestile smo bogatstvo iskustava u sektoru, kao i veliki žar i inspiraciju koje donosi rad s kolegama_icama. Veselimo se budućem radu!

210034937_10159574085897138_3700218137821294661_n