Priručnik: Smjernice i preporuke za osiguravanje kvalitetnog rada savjeta mladih i participacije mladih u donošenju odluka

O PUBLIKACIJI

U suradnji s predstavnicima gradova i savjeta mladih producirali smo priručnik "Savjeti mladih - prostori suradnje i putokazi za budućnost". Priručnik na više od 60 stranica donosi korisne informacije, upute, alate i materijale za kvalitetan rad savjeta mladih.

U kreiranju sadržaja primijenili smo hrvatska i norveška iskustava uključivanja mladih u procese donošenja odluka. Sadržaj je podijeljen u dva dijela. Prvi dio nudi smjernice i preporuke za osiguravanje kvalitetnog rada savjeta mladih i participacije mladih u donošenju odluka.

Želite li tiskanu verziju priručnika, besplatno ga naručite putem poveznice.

Projekt "Savjeti mladih - kako dalje?" u partnerstvu provode norveška Općina Lindesnes, Udruga "Delta", Udruga gradova u Republici Hrvatskoj te Info zona kao nositelj projekta. Projekt je podržan kroz Fond za aktivno građanstvo, sredstvima Islanda, Lihtenštajna i Norveške u okviru EGP grantova.