Ulovi udruge: pridružite nam se na upoznavanju riječkih udruga

Zovemo te da nam se pridružiš na događanju Ulovi udruge!

Na jedan dan, imat ćemo priliku istražiti aktivnosti šest udruga mladih i za mlade u Rijeci. Događanje će se održati u četvrtak, 25. svibnja, od 9.00 do 15.30 sati. Okupljanje je u prostorijama Udruge "Delta" (Blaža Polića 2/IV, Rijeka - zgrada Indexa).

Tijekom događanja ćemo istražiti aktivnosti koje pružaju Udruge za ljudska prava i građansku participaciju PaRiter, Udruga "Delta", Lezbijska organizacija Rijeka "LORI", Udruga Ri Rock, Europe Direct Rijeka i Centar tehničke kulture Rijeka.

U drugom dijelu dana upoznat ćemo se s Programom za mlade Grada Rijeke te zajednički kreirati prijedloge kako poboljšati aktivnosti za mlade u Rijeci u kontekstu ciljeva Europske unije za mlade.

Prijavi se najkasnije do ponedjeljka, 22. svibnja, do 12.00 sati: https://bit.ly/uloviudruge23

Budi spreman(a) za akciju i vidimo se !

Projekt "Grad po mjeri mladih" zajednički provode Grad Rijeka, Centar tehničke kulture Rijeka i Udruga "Delta". U sklopu ovog projekta planirano je 12 aktivnosti koje će tijekom 2023. i 2024. povezati mlade i predstavnike Grada u ostvarenju ciljeva i rezultata Programa za mlade. Projekt je financiran sredsvima Europske komisije kroz Erasmus+ program