25/01/2024

Delta traži pojačanje, zapošljavamo dvije nove osobe!

Ako te zanimaju projekti koji doprinose razvoju rada s mladima (youth work), povećanju društvene i političke participacije mladih te aktivnosti iz područja građanskoga odgoja i obrazovanja, na pravom si mjestu! Zapošljavamo dvije osobe koje će s nama nastaviti provoditi istraživanja, obrazovati i informirati mlade, zagovarati i surađivati s donositeljima/cama odluka na lokalnoj, regionalnoj i nacionalnoj razini, institucijama, odgojno-obrazovnim ustanovama, udrugama mladih i za mlade.

Vrijednosti, načela i principi djelovanja koji nas vežu i koje prenosimo: solidarnost, jednake mogućnosti, uključivost, prijateljstvo, uvažavanje posebnosti, proaktivnost, empatičnost, odgovornost, otvorenost, transparentnost i ljudska prava.

Prijave na: [email protected], detalji u nastavku

Koga tražimo?

Naziv radnog mjesta: VODITELJ/VODITELJICA PROJEKATA

Mjesto rada: Rijeka

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno uz probni rad 6 mjeseci

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Natječaj vrijedi do: 8. 2. 2024.

Očekivani početak radnog odnosa: ožujak

Razina obrazovanja: viša ili prvostupanjska, fakultet, akademija, magisterij

Radno iskustvo: najmanje dvije godine radnog iskustva

Opis posla:

Sudjelovanje u razvoju projekata i programa u skladu s područjem rada Udruge (rad s mladima, participacija mladih, demokratska politička kultura, neformalno obrazovanje...), provedba i praćenje projektnih aktivnosti, upravljanje projektnim ciklusom, rad s mladima, administrativni poslovi, predstavljanje rada Udruge.

Uvjeti:

• Iskustvo na sličnim poslovima i/ili iskustvo rada u organizacijama civilnog društva,
  • Iskustvo provođenja neformalnih edukativnih aktivnosti za različite društvene skupine,
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • Visoko razvijene vještine timskog rada i suradnje, ali i samostalnosti u radu,
  • Odgovornost, kreativnost, fleksibilnost i proaktivnost.

Poželjno, ali nije nužno:

• Završen sveučilišni studij u društvenom ili humanističkom području,
  • Završen program neformalnog obrazovanja u području mladih,
  • Iskustvo sudjelovanja u razvoju edukacijskih programa,
  • Iskustvo u provođenju i izvještavanju EU projekata (osmišljavanje, provođenje, evaluacija, izvještavanje - u zadanim rokovima i visokom standardu kvalitete)
  • Znanje i razumijevanje politike (javnih politika, političke scene na lokalnoj i nacionalnoj razini),
  • Volontersko iskustvo u organizacijama civilnog društva,
  • Iskustvo i spremnost za javne nastupe,
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Delta nudi:

-        Ugovor o radu na neodređeno

-        Puno radno vrijeme (40 sati)

-        Stalnu mogućnost dodatnog usavršavanja i razvoja

-        Mogućnost putovanja i umrežavanja

-        Rad u timu koji teži kvalitetnim odnosima i međusobnoj povezanosti

-        Naknadu troškova prijevoza sukladno Ugovoru o radu

Pozivamo sve zainteresirane da se prijave na [email protected] s naznakom „Prijava za posao – Voditelj/ica projekata“ te do 8. veljače 2024. pošalju:

• Životopis (na hrvatskom jeziku) u kojem se navodi dosadašnje obrazovanje, radno i volontersko iskustvo, osnovne vještine i sposobnosti i druge važne informacije,
  • Motivacijsko pismo (na hrvatskom) dužine oko jedne kartice teksta.

Naziv radnog mjesta: STRUČNI SURADNIK/STRUČNA SURADNICA

Mjesto rada: Rijeka

Vrsta zaposlenja: Na određeno (godinu dana) uz mogućnost zapošljavanja na neodređeno

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Natječaj vrijedi do: 22. 2. 2024.

Očekivani početak radnog odnosa: ožujak/travanj

Razina obrazovanja: viša ili prvostupanjska, fakultet, akademija, magisterij

Radno iskustvo: najmanje 6 mjeseci radnog ili volonterskog iskustva

Opis posla:

Provedba projektnih aktivnosti s korisnicima/ama u skladu s područjem rada Udruge (rad s mladima, participacija mladih, demokratska politička kultura, neformalno obrazovanje...), sudjelovanje u pripremi projektnih prijedloga, pomoćni administrativni poslovi, poštanska komunikacija, priprema i objava materijala na službenim mrežnim stranicama i profilima organizacije na društvenim mrežama.

Uvjeti:

• Iskustvo rada ili volontersko iskustvo na sličnim poslovima i/ili u organizacijama civilnog društva,
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • Odgovornost, kreativnost, fleksibilnost i proaktivnost.

Poželjno, ali nije nužno:

• Završen sveučilišni studij u društvenom ili humanističkom području,
  • Završen program neformalnog obrazovanja u području mladih,
  • Iskustvo sudjelovanja u razvoju edukacijskih programa,
  • Volontersko iskustvo u organizacijama civilnog društva,
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Delta nudi:

-        Ugovor o radu na određeno, uz mogućnost zapošljavanja na neodređeno

-        Puno radno vrijeme (40 sati)

-        Stalnu mogućnost dodatnog usavršavanja i razvoja

-        Mogućnost putovanja i umrežavanja

-        Rad u timu koji teži kvalitetnim odnosima i međusobnoj povezanosti

-        Naknadu troškova prijevoza sukladno Ugovoru o radu

Pozivamo sve zainteresirane kandidatkinje i kandidate da do 22. 2. 2024. na adresu [email protected] s naznakom „Prijava za posao – Stručni suradnik/ca“ pošalju:

• Životopis (na hrvatskom jeziku) u kojem se navodi dosadašnje obrazovanje, radno i volontersko iskustvo, vještine i druge važne informacije,
  • Motivacijsko pismo (na hrvatskom) dužine oko jedne kartice teksta.