Poziv mladima iz Lovrana na sudjelovanje na aktivnosti „Mladi u zajednici“

Općina Lovran i Udruga Delta pozivaju mlade osobe s područja Lovrana na aktivnost „Mladi u zajednici“, koja će se održati u dva termina (moguće je odabrati jedan termin): subota, 21. 11. 2020., od 10:00 do 12:00 sati i utorak, 24. 11. 2020., od 19:00 do 21:00 sati na platformi Zoom.

Aktivnost će se sastojati od dva dijela. U prvom dijelu će mladi imati prilike izraziti svoja viđenja o sadržajima i prilikama za aktivno uključivanje mladih u Lovranu te o informiranju mladih. U drugom dijelu će se kroz edukaciju upoznati s mogućim oblicima i načinima za (su)djelovanje u zajednici.

Zainteresirani se mogu prijaviti klikom na poveznicu ili e-mailom na [email protected].

Aktivnost „Mladi u zajednici“ održat će se u sklopu projekta „Lovranski program za mlade“ Općine Lovran i Udruge Delta ukupne vrijednosti 126.553,42 kn. Projekt financijski podržavaju Središnji državni ured za demografiju i mlade i Općina Lovran.