Info pack za volontere - video edition!

Kako bi olakšali put svojim budućim (a i nekim sadašnjim!) volonterima i volonterkama, prikupile smo par govornika i govornica da kažu koju riječ. Rezultat je video koji možete pronaći ovdje, a odgovara na mnoga pitanja:

• Koliko Delta već radi?
  • Što su Deltina misija i vizija, koje su naše vrijednosti?
  • Koja je zaposlenica svoj put u Delti započela kao koordinatorica grupe učenika i učenica u Akciji za 5! ?
  • Kako je najlakše javiti se za volontiranje?
  • Koji je naš volonter, a sada već član, započeo svoj put kao učenik na Akciji za 5! ?

Info pack za volontere nastao je u sklopu projekta „MODUS - civilni i javni sektor za građanski odgoj i obrazovanje“ kojeg provodimo s Centar za građanske inicijative Poreč, Udruga Breza iz Hrvatske i Menneskerettighetsakademiet iz Norveške. Projekt je podržan s €135.000,00 financijske podrške Islanda, Lihtenštajna i Norveške u okviru Europskog gospodarskog prostora i Norveških grantova.