21/12/2021

Studenti i studentice doznali kako od ideje do projekta

O AKTIVNOSTI

Radionica za razvoj vještina pisanja projekata

Svrha radionice ‘Od ideje do projekta’ bila je da aktivni studenti i studentice nauče što bolje i uspješnije napisati svoje projekte za Natječaj Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci za financiranje studentskih programa u 2022. godini. 

Ukupno 13 studentica i 5 studenata, uglavnom predstavnika i predstavnica studentskih udruga, razvijali su svoje projektne ideje: od organizacije natjecanja u izradi računalne igre do gradnje broda na održivi pogon! 

Osim upoznavanja studenata i studentica s procesom prijave na natječaj, uputilo ih se u osnove projektne logike: od promišljanja potreba korisnika, preko postavljanja ciljeva i aktivnosti projekta, do specifičnosti proračuna i trošenja proračunskih sredstava. 

Veselimo se studentskim projektima i obogaćivanju zajednice koju sa sobom donose!