05/07/2024

Hajde reci što! – upitnik o potrebama mladih na području Kastva

U sklopu projekta „Hajde reci što 2“ kojeg provodimo s Gradom Kastvom prikupljamo podatke o potrebama mladih koji žive u gradu Kastvu. Pozivamo sve mlade između 15 i 30 godina da ispune anonimni upitnik i tako pomognu poboljšanju položaja mladih u gradu Kastvu.

Upitnik je sastavljen u suradnji sa Savjetom mladih Grada Kastva, a obuhvaća teme slobodnog vremena, sporta, kulture, društveni život, društveni angažman, obrazovanje, socijalna pitanja i informiranje.

Ispunjavanje upitnika traje desetak minuta, a pitanja se nalaze iz ove poveznice: https://bit.ly/mladi-Kastav

Rezultati anketnog upitnika će se predstaviti na strukturiranom dijalogu mladih i donositelja odluka „Hajde reci što (želiš)“, a služiti će kao temelj za tri radna sastanka s gradskom upravom za izradu Lokalnog programa za mlade.

___

Istraživanje potreba mladih u Kastvu provodimo u suradnji s Gradom Kastvom u sklopu Erasmus+ projekta „Hajde reci što 2“. Projekt se provodi od 1. 1. 2024. do 30. 4. 2025., a provedba je financirana sredstvima Europske unije kroz Erasmus+ program.