21/01/2014

Delta je održala edukacijski ciklus o prijavi projektnih prijedloga na Natječaj SZSuR za studentske programe u 2014. g.

Delta je u suradnji sa Studentskim zborom SuR održala edukacijski ciklus o prijavi projektnih prijedloga na Natječaj SZSuR za studentske programe u 2014. g.

Edukacijski ciklus sastojao se od informativnog predavanja i dvije radionice te je bio namijenjen članovima studentskih udruga, grupama studenata i studentima pojedincima koji žele prijaviti svoje projekte na Natječaj.

Na informativnom predavanju predstavljen je tekst Natječaja Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci i studenti su upoznati s osnovnim pojmovima iz Obrasca za prijavu projekata na Natječaj.

Radionice „Kako napisati projektni prijedlog“ održane su 13. i 20. siječnja 2014. godine. Na radionicama su studenti kroz teoretski i praktičan rad u grupama stekli osnovna znanja i vještine o strukturi i elementima projektnih prijedloga.

Edukativni ciklus, kojem je nazočilo ukupno 70 studenata, provele su članice Delte Ivana Aničić i Maja Uršić Staraj, uz podršku Slobodana Šolaje, voditelja Ureda za udruge SZSuR.