26/10/2018

Sudjelovale smo na Tjednu karijera Ekonomskog fakulteta u Rijeci

24. listopada 2018. godine predstavile smo Deltu na štandu na Ekonomskom fakultetu u Rijeci.

Zainteresiranim studentima i studenticama predstavile smo trenutne projekte Delte, "Akciju za 5!" i "Vollumen- širenje mreže školskog volontiranja", koji je sufinanciran sredstvima Europskog socijalnog fonda i Ureda za udruge Republike Hrvatske. Studenti/ice su mogli doznati i informacije o proteklim projektima udruge (npr. Strukturirani otoci, Srednjoškolci u dijalogu sa zajednicom financirani iz programa Erasmus+), kao i mogućnostima za uključivanje u rad udruge kroz volontiranje.

Predstavljanje je organizirano u sklopu Tjedna karijera, koji traje od 22. do 26. listopada 2018. godine na Ekonomskom fakultetu u Rijeci.