05/03/2018

Heroji iz susjedstva: podcast s Antonellom Kuzma

"Sigurna sam da neke vještine ne bih razvila da nije bilo volontiranja." - kaže Antonella Kuzma, naša sugovornica u ovomjesečnoj epizodi podcasta Heroji iz susjedstva.

Počela je volontirati još u srednjoj školi, u sklopu školskog volonterskog kluba Prve riječke hrvatske gimnazije. Tada je volontirala u Udruzi osoba s cerebralnom i dječjom paralizom Rijeka. Sada studira na magistarskom studiju u Engleskoj, no i dalje volontira - na daljinu, u Udruzi PaRiter.

Što Antonella ima za reći poslušajte ovdje: KLIK.

Podcast se snima u sklopu projekta "VOLLUMEN - širenje mreže školskog volontiranja" koji provodimo zajedno s partnerima Udrugom SMART, Prvom riječkom hrvatskom gimnazijom i Osnovnom školom Vežica. Projekt se provodi u sklopu operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014. – 2020.te su sredstva za provebu osigurana iz Europskog socijalnog fonda u okviru natječaja „Podrška organizatorima volontiranja za unaprjeđenje menadžmenta volontera i provedbu volonterskih programa“.