04/11/2011

Poziv udrugama u Lici na predstavljanje Programa MRRAK

Tijekom mjeseca studenog Program MRRAK bit će predstavljen zainteresiranim udrugama koje djeluju na području Ličko-senjske županije. Uz predstavljanje Programa, to će biti prigoda za razgovor o problemima i potrebama s kojima se udruge susreću u svome radu te načinima na koje organizacije provoditeljice Programa MRRAK-a mogu pružiti podršku udrugama u Lici.

Raspored održavanja predstavljanja za udruge s područja:
Općine Lovinac, u srijedu, 16. 11., u prostorijama Dnevnog boravka u Svetom Roku, s početkom u 12:00 sati,
Općine Lapac, u srijedu, 16. 11., u prostorijama Ženske grupe Donji Lapac, Stojana Matića bb, s početkom u 15:00 sati,
Općine Perušić, u četvrtak, 17. 11., u općinskoj vijećnici, Trg popa Marka Mesića 2, s početkom u 12:00 sati,
Općine Brinje, u četvrtak, 17. 11., u općinskoj vijećnici, Frankopanska 33, s početkom u 15:00 sati,
Grada Gospića, u petak, 18. 11., u Kulturno-informativnom centru (KIC), Budačka 12, s početkom u 12:00 sati.

Radujemo se Vašem dolasku!