08/02/2019

Heroji iz susjedstva #10: Elizabeta Ribarić

Elizabeta Ribarić ima 23 godine, studentica je 5. godine na Ekonomskom fakultetu u Rijeci, demonstratorica na kolegiju Organizacisjko ponašanje te volonterka u Domu za odgoj djece i mladeži i Crvenom križu grada Rijeke.

Elizabeta također pomaže mlađim studentima u prevladavanju akademskih zadataka i aktivnosti u sklopu programa EFRI Buddy. Detaljnije o ovoj svestranoj, simpatičnoj djevojci poslušajte u podcastu:

KLIK

Podcast "Heroji iz susjedstva" se snima u sklopu projekta "VOLLUMEN - širenje mreže školskog volontiranja" koji provodimo zajedno s partnerima Udrugom SMART, Prvom riječkom hrvatskom gimnazijom i Osnovnom školom Vežica. Projekt se provodi u sklopu operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014. – 2020.te su sredstva za provebu osigurana iz Europskog socijalnog fonda u okviru natječaja „Podrška organizatorima volontiranja za unaprjeđenje menadžmenta volontera i provedbu volonterskih programa“, uz sufinanciranje Ureda za udruge Republike Hrvatske.