02/11/2011

U Vodnjanu i Motovunu predstavljen program MRRAK

U srijedu i četvrtak, 26. i 27. listopada, predstavnici udruga SMART i Delta, Zvijezdana Schulz Vugrin i Igor Bajok, predstavili su Program MRRAK predstavnicima udruga s područja Grada Vodnjana i okolice te Općine Motovun i okolice. Uz prezentaciju MRRAK-a i raspravu o aktualnim potrebama udruga, na sastanku s gospođom Karmen Grubor, pročelnicom Jedinstvenog upravnog odjela Općine Motovun, bilo je govora i o ulozi i aktivnostima Općine Motovun koje za cilj imaju stvaranja poticajnog okruženja za razvoj civilnoga društva na području te jedinice lokalne samouprave, kao i o izazovima s kojima se u tom smislu Općina susreće.

Predstavnici organizacija provoditeljica Programa MRRAK najavili su nastavak pružanja besplatnih usluga informiranja, savjetovanja i izobrazbe za organizacije civilnoga društva u Istarskoj županiji i u 2012. godini.