03/08/2018

Stručni suradnik/ica u razvoju i provedbi projekata

Tražimo stručnog suradnika ili stručnu suradnicu u razvoju i provedbi projekata koji/a bi se pridružio/la našem dvočlanom timu.

Opis posla:

1. Edukacija s ciljem osposobljavanja polaznika javnog rada za pripremu i provedbu projekata,

2. Administrativni projektni i organizacijski poslovi (financijsko praćenje, kontaktiranje projektnih partnera i ostalih važnih dionika, vođenje projektne dokumentacije),

3. Poslovi na vidljivosti organizacije i projektnih aktivnosti (oglašavanje preko društvenih mreža, vođenje projektnog izvještavanja na službenim kanalima udruge, kontaktiranje sa medijima oko najava aktivnosti, izrada medijske arhive i sl.),

4. Poslovi na provedbi projeknih aktivnosti (izrada tablice projektnih aktivnosti, priprema popisnih listi, kontaktiranje tvrki i pojedinaca za isporuku usluga i proizvoda vezanih uz projektne aktivnosti, izvođenje projektnih aktivnosti, izvještavanje projektnih aktivnosti),

5. Poslovi na održivosti projekta i razvoja novih projekata (kreiranje novih projekata, osposobljavanje za prijavu na različite projektne natječaje).

Uvjeti:

Nezaposlena osoba nema više od 12 mjeseci iskustva u zvanju za koje se osposobljava. Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati/kandidatkinje su dužni priložiti skenove slijedeće dokumentacije: motivacijsko pismo - životopis –diploma –uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 3 mjeseca.

Natječaj vrijedi od 30. srpnja do 13. kolovoza 2018 godine. Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola, a nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od deset (10) dana od završnog dana roka za podnošenje prijava.

Kontakt putem e-maila: [email protected]