03/01/2019

Heroji iz susjedstva #9: Ivana Jukić

Ivana Jukić studentica je na riječkom Pravnom i Ekonomskom fakultetu. Volontira od srednje škole, a okušala se u raznim područjima: volontiranje s djecom, životinjama, organizacijom humanitarnih događanja... Ova svestrana mlada žena smatra volontiranje važnim dijelom svojeg života, a ponosne smo što će od 2019. godine biti i Deltina volonterka!

Poslušajte podcast: https://audiomack.com/song/udruga-delta/ivana-jukic-final

Podcast "Heroji iz susjedstva" se snima u sklopu projekta "VOLLUMEN - širenje mreže školskog volontiranja" koji provodimo zajedno s partnerima Udrugom SMART, Prvom riječkom hrvatskom gimnazijom i Osnovnom školom Vežica. Projekt se provodi u sklopu operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014. – 2020.te su sredstva za provebu osigurana iz Europskog socijalnog fonda u okviru natječaja „Podrška organizatorima volontiranja za unaprjeđenje menadžmenta volontera i provedbu volonterskih programa“, uz sufinanciranje Ureda za udruge Republike Hrvatske.