13/05/2011

Predavanje o prvim koracima na tržištu rada

Primorsko-goranska županija i udruga Delta pozivaju sve zainteresirane na predavanje pod nazivom „Mladi na tržištu rada – Kako do prvog posla?“ koje će se održati, u ponedjeljak, 16. svibnja 2011. godine, u dvorani Regionalnog-info centra, Kružna ulica 8/III (iznad kluba Palach), Rijeka, s početkom u 13:00 sati.

Na predavanju će biti govora o izradi životopisa, psihologijskom testiranju i pripremi za intervju s poslodavcem uz navođenje konkretnih primjera i korisnih savjeta radi kvalitetnije pripreme za zapošljavanje.

Uz navedeno, u okviru predavanja bit će predstavljene darovnice EU za poticanje zapošljavanja mladih te projekti Regionalne razvojne agencije Porin financirani iz EU fondova koji potiču zapošljavanje mladih.

Predavanje će održati gospođa mr. sc. Kristina Burina, prof. psihologije, iz Regionalne razvojne agencije PORIN d.o.o.

Radujemo se Vašem dolasku!