01/02/2011

Poziv na radionicu „Osnaživanje suradnje između udruga građana i lokalnih vlasti“ u okviru Programa MRRAK u Krku

Udruga Delta poziva sve zainteresirane predstavnike i predstavnice organizacija civilnoga društva s područja otoka Krka na poludnevnu radionicu na temu „Osnaživanje suradnje imeđu udruga građana i lokalnih vlasti“ koja će se održati u maloj Gradskoj vijećnici Grada Krka, Trg Bana J. Jelačića 2, Krk, u srijedu, 16. veljače, od 11:00 do 15:00 sati.

Radionica je usmjerena na definiranje okvira suradnje, utvrđivanje trenutnih prepreka i izazova u području suradnje između dva sektora, prilika za unaprijeđenje i osnaživanje suradnje i upoznavanje s primjerima dobre prakse.

Radionica je besplatna, a namijenjena je predstavnicima i predstavnicama organizacija civilnoga društva i jedinica lokalne samouprave s područja otoka Krka.

Sve zainteresirane molimo da se prijave na fax 051/337-279 ili e-mail: [email protected] najkasnije do 11. veljače 2011 .

Obrazac za prijavu dostupan je ovdje.