17/02/2011

U Pazinu održane Regionalne konzultacije o Operativnom programu Razvoj ljudskih potencijala

U petak, 11. veljače, u Pazinu su održane Regionalne konzultacije o Operativnom programu Razvoj ljudskih potencijala u organizaciji Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva. Cilj konzultacija bio je upoznati potencijalne i buduće korisnike, te širu javnost s mogućnostima financiranja projekata kroz dodjele bespovratnih sredstava u okviru IV. komponente IPA-e Razvoj ljudskih potencijala.
Predstavljanje dodjela bespovratnih sredstava održale su predstavnice triju ministarstava uključenih u upravljanje i provedbu Operativnog programa Razvoj ljudskih potencijala: Ministarstva gospodarstva rada i poduzetništva, Ministarstva zdravstva i socijalne skrbi, te Ministarstva znanosti obrazovanja i športa dok je Igor Bajok ispred udruge Delta i Programa MRRAK predstavio osnovnu ideju društvenog poduzetništva i primjere dobre prakse iz Hrvastke i zemalja regije te najavio održavanje dviju radionica na temu Društveno poduzetništvo koje će se u okviru Programa MRRAK održati tijekom mjeseca travnja u Rijeci i Puli.

Više informacija o Regionalnim konzultacijama dostupno je ovdje.