22/05/2018

Heroji iz susjedstva #5: Marin Capan

Marin Capan riječki je maturant koji je upravo danas zadnji put sjeo u klupe Gimnazije Andrije Mohorovičića kao učenik. Marin je sudjelovao u "Akciji za 5!", u kojoj je bio član pobjedničkog tima.

Pobjednički tim pokrenuo je informativni portal za srednjoškolce Boo?, gdje Marin trenutno volontira kao glavni urednik.

Što nam Marin ima za reći poslušajte u podcastu: KLIK.

Ovaj ga petak, 25.05.2018. od 17-20h imate prilike upoznati na 3. festivalu udruga "Gledaj (u)druge", gdje možete doznati dodatne informacije ili se priključiti pisanju na portalu!

Podcast se snima u sklopu projekta "VOLLUMEN - širenje mreže školskog volontiranja" koji provodimo zajedno s partnerima Udrugom SMART, Prvom riječkom hrvatskom gimnazijom i Osnovnom školom Vežica. Projekt se provodi u sklopu operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014. – 2020.te su sredstva za provebu osigurana iz Europskog socijalnog fonda u okviru natječaja „Podrška organizatorima volontiranja za unaprjeđenje menadžmenta volontera i provedbu volonterskih programa“.