07/03/2011

U Poreču održana radionica „Prikupljanje sredstava“

U okviru programa MRRAK u Poreču je u utorak, 1. ožujka, održana cjelodnevna radionice na temu „Prikupljanje sredstava“ . Na radionici je sudjelovalo 16 predstavnika/ca organizacija civilnog društva koje djeluju na Području Istarske županije. Sudionici su tijekom radionice stekli osnovna znanja i vještine prikupljanja sredstava te su upoznati s ciklusom prikupljanja sredstava. Također su predstavljeni različiti izvori sredstava, te vještine i tehnike prikupljanja sredstava.

Radionicu u vodili Zvijezdana Schulz Vugrin iz udruge SMART i Igor Bajok iz udruge Delta.

Treća i posljednja radionica u ciklusu koji se provodi u Poreču na temu „Izrada proračuna“ održat će se u utorak, 29. ožujka. Više informacija o radionici i rokovima za prijavu bit će dostupno 15 dana uoči održavanja radionice na internetskim stranicama www.mrak.info.