13/09/2019

Poziv na konferenciju "Lokalno za mlade"

Grad Rijeka otvara prijave za sudjelovanje na konferenciji Lokalno za mlade, koja će se održati 3. listopada od 9:00 – 16:00 sati u RI Hub-u

Poziv je namijenjen:

• svim zainteresiranim mladima, u dobi od 15 – 30 godina na području Rijeke i riječkog prstena;
  • osobama koje rade s mladima na području Rijeke i riječkog prstena

Tijekom susreta sudionici i sudionice će imati prilike iznijeti svoje viđenje, ideje i preporuke o sadržaju za mlade u Rijeci koje će poslužiti kao temelj za planiranje i razradu seta aktivnosti namijenjenih mladima, a biti će i prezentirani Rezultati istraživanja mladih iz 2018./2019. godine.

Za sudjelovanje je potrebno ispuniti prijavnicu, a rok za prijavu je 23.9.2019. godine. Zbog ograničenog broja prijava poželjno je prijaviti se čim ranije.

Konferencija se odvija u okviru projekta „LoCall For YOUth – lokalno za mlade!“, čiji je nositelj Grad Rijeka, a provodi se u partnerstvu s Domom mladih Rijeka, Centrom tehničke kulture Rijeka, Udrugom gradova i Udrugom Delta. Projekt se provodi u okviru programa Erasmus + (Ključna aktivnost 3) te je sufinanciran sredstvima Europske unije.

Više o projektu i samoj konferenciji možete pročitati ovdje