31/01/2011

U Gospiću predstavljeni ostvareni rezultati Programa MRRAK u 2010. i plan aktivnosti za 2011. godinu

U petak, 28. siječnja, u prostorijama Kulturno informativnog centra u Gospiću Marijana Nahod i Željko Naglić iz udruge Pokretač (Korenica) i Igor Bajok iz udruge Delta (Rijeka) predstavili su lokalnim medijima i organizacijama civilnoga društva provedene aktivnosti i ostvarene rezultate u okviru provedbe Programa MRRAK – Mreže za razvoj regionalnih kapaciteta organizacija civinoga društva u Istraskoj, Primorsko-goranskoj i Ličko-senjskoj županiji u 2010. godini. Poseban naglasak stavljen je na provedne i aktivnosti koje će se tek provesti na području Ličko-senjske županije. Tako se na području Ličko-senjske županije tijekom 2011. godine planira održati 6 radionica izobrazbe, a prva radionica biti će namijenjena učenicima koreničke srednje škole na temu „Osnaživanje mladih u zajednici“.