08/09/2016

Istraživanje o komunikaciji između mladih i donositelja odluka s otoka

Pozivamo mlade s otoka na ispunjavanje kratkog upitnika (5-10 minuta) u sklopu istraživanja o njihovoj komunikaciji s donositeljima odluka.

Cilj nam je istražiti trenutno stanje i načine komunikacije između navedenih skupina te pronaći prostor za unaprjeđenje i poboljšanje.

Istraživanje se provodi kao jedna od faza europskog projekta "Strukturirani otoci" kojeg provodi Udruga Delta kroz program Erasmus+, a financijski podržavaju Agencija za mobilnost i programe EU i Ured za udruge Vlade RH.

Rezultati će biti predstavljani na konferenciji „Strukturirani otoci“ koja će se održati na otoku Korčuli u razdoblju od 30.09. - 01.10.2016.god., u Hotelu Korkyra (Korčula, Vela Luka).

Upitnik za donositelje odluka dostupan je na zahtjev:

Zahvaljujemo unaprijed na vašem izdvojenom vremenu!

UPITNIK ZA MLADE OTOČANE

dostupan je ovdje.

Prikaz rezultata istraživanja te više informacija o KA3 projektima udruge Delta možete pronaći na našim mrežnim stranicama:

Udruga Delta-strukturirani dijalog