17/03/2011

Najava radionica „Procjena potreba i „Pisanje prijedloga projekta“ u Rabu

U četvrtak, 17. ožujka i petak , 18. ožujka 2011. u Pučkom otvorenom učilištu Rab, Bobotine bb održati će se dvije radionice koje se provode u okviru partnerskog projekta “Mreža za razvoj regionalnih kapaciteta – MRRAK”.

Radionica „ Procjena potreba“ održat će se u četvrtak, 17. ožujka, od 16:00 do 20:00 sati s ciljem upoznavanja predstavnika i predstavnica udruga građana sa svrhom i značenjem procjene potreba te predstavljanja praktičnih metoda i tehnika koje se mogu koristiti u procjeni potreba.

Radionica „ Pisanje prijedloga projekta“ održat će se u petak, 18. ožujka, od 09:00 do 15:00 sati. Radionica je namjenjena predstavnicima i predstavnicama udruga građana, a njezin sadržaj usmjeren je na pružanje osnovnih znanja i vještina iz područja izrade projektnih prijedloga.

Radionice će voditi: Zvjezdana Schulz Vugrin i Igor Bajok

Obavezna je prethodna prijava na radionice. Prisustvovanje radionicama se NE PLAĆA.

Moguće je prisustvovati i samo jednoj radionici ili objema.