03/02/2016

Započela provedba projekta pod nazivom Spremni za strukturirani dijalog

Udruga Delta, s početkom veljače 2016.g. započinje s provedbom projekta pod nazivom „Spremni za strukturirani dijalog“. Period trajanja projekta proteže se tijekom sedam mjeseci odnosno od 1.veljače – 1.rujna 2016.

Partneri u projektu su Mreža mladih Hrvatske i Hrvatsko debatno društvo iz Zagreba te Info zona iz Splita.

Cilj projekta je potaknuti aktivno sudjelovanje mladih i donositelja odluka u lokalnoj zajednici, a time i povećati uključenost mladih u procese donošenja odluka na lokalnoj razini.

U okviru provedbe projekta „Spremni za strukturirani dijalog“ planiramo provesti glavnu aktivnost održavanja dvodnevne konferencije na području PGŽ-a, u gradu Rijeci, sredinom svibnja 2016.godine, koja za cilj ima potaknuti aktivno sudjelovanje mladih i donositelja odluka u lokalnoj zajednici te unaprijediti stupanj ključnih sposobnosti i vještina mladih, uključujući i mlade koji imaju manje prilika.

Projekt je financiran od strane Agencije za mobilnost i programe EU u sklopu programa ERASMUS+ Ključna aktivnosti 3 Sastanci mladih i donositelja odluka u području mladih u iznosu od 8.270,00 EUR

Više o Agenciji za mobilnost i programe EU te o Strukturiranom dijalogu.

Više informacija o projektu, ali i o drugim KA3 projektima udruge Delta pronađite na sljedećoj poveznici:

Udruga Delta-Strukturirani dijalog