15/01/2016

Održana radionica za učenike na temu Razvoj vještina mladih

U sklopu projekta „Akcija za 5!“ studenti, koji su tijekom dana „Akcije za 5!“ sudjelovali kao koordinatori učeničkih grupa, sami su osmislili radionicu za učenike srednjih škola, koji su sudjelovali u projektu.

Radionicu su pripremali i proveli studenti završnih godina studija pedagogije.

Radionica se održala 14.01.2016.godine, od 15:00-19:00 sati, u prostorijama SUMA-e, gdje je 10 učenika imalo prilike raditi na stjecanju i razvijanju ključnih životnih vještina. Učenici su, kroz zabavno-edukativni sadržaj razvijali svoje prezentacijske i komunikacijske vještine, vještine timskog rada, socijalne i pregovaračke vještine.

Rezultati evaluacije radionice pokazatelj su kako su učenici zadovoljni ovakvim oblikom neformalnog rada te da bi rado sudjelovali u dodatnim aktivnostima ovakvog tipa. Učenici su istaknuli potrebu za dodatnim stjecanjem i razvijanjem vještina koje im nedostaju u svakodnevnim životnim situacijama.

Zahvaljujemo se i ponosi smo na naše studente volontere koji uvelike obogaćuju rad udruge Delta.