15/01/2014

Druga radionica "Kako napisati projektni prijedlog" održat će se 20.01.2014.

SZSuR i Delta pozivaju zainteresirane studentske udruge, grupe studenata i studente pojedince da se prijave na posljednju radionicu u sklopu edukacije na temu pisanja projektnih prijedloga koja će se održati u ponedjeljak, 20. siječnja 2014. godine, u prostorijama Filozofskog fakulteta, Kampus, Trsat.

Predviđeno trajanje radionice je od 13:00h do 20:00h uključujući pauze za odmor.

Radionica je namijenjena studentima koji planiraju prijaviti svoje projekte Natječaj za studentske programe Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci za 2014. godinu. Rok za prijavu projektnih prijedloga na Natječaj SZSuR je 30. siječanj 2014.g.

• Održavanje radionice „Kako napisati projektni prijedlog“

U ponedjeljak, 20. siječnja 2014. godine, u prostorijama Filozofskog fakulteta, Kampus, Trsat.

• Način prijave

Svi zainteresirani mogu se prijaviti putem obrasca on-line obrasca: http://bit.ly/1fwPXNy

• Napomene

Prisustvovanje radionici se NE plaća, te Vas molimo da se za radionicu prijavite samo ako ste u mogućnosti prisustvovati radionici u cijelosti.
Za prisustvovanje na radionici može se prijaviti najviše 2 osobe iz iste organizacije.
U slučaju većeg broja prijava održati ćemo još jednu radionicu 20. siječnja 2014. godine o čemu ćemo Vas obavijestiti naknadno.

• Dodatne informacije

Za dodatne informacije možete se obratiti Uredu za udruge SZSuR putem e-maila: [email protected] ili mobitela: 091 1510 820 (Slobodan Šolaja)