28/04/2011

U Puli održana radionica o društvenom poduzetništvu

U srijedu, 27. tranja 2011. godine, u Istarskoj razvojnoj agenciji u Puli u okviru Programa MRRAK održana je radionica na temu „Društveno poduzetništvo“ na kojoj je sudjelovalo 15 predstavnika i predstavnica organizacija civilnoga društva s područja Istarske županije.

Radionica je za cilj imala predstaviti društveno poduzetništvo kao oblik djelovanja u zajednici, sagledati mogućnosti, odnosno spremnost organizacija (prisutnih na radionici) na pokretanje poduzetničkih aktivnosti s ciljem razvoja zajednice, upoznati sudionike s osnovnim alatima za razvoj i provedbu poduzetničke ideje te pružiti mogućnost sudionicima da na primjerima/idejama svojih organizacija primjene neke od postojećih alata za procjenu/razvoj poduzetničkih ideja.

Radionice su vodili Zvijezdana Schulz Vugrin iz udruge SMART i Igor Bajok iz udruge Delta.

Sljedeće radionica na temu „Društveno poduzetništvo“ održat će se u srijedu, 4. svibnja, u Rijeci.